Vinyasa Joga z muzyką na żywo
Musco Yoga

Wraz z Wiktorem Łosiem – producentem muzycznym oraz multiinstrumentalistą -tworzymy artystyczny projekt MuscoYoga. Na naszych wydarzeniach możesz rozpocząć jogowo-muzyczną podróż ku sobie. Ja projektuję kreatywne jogowe sekwencje
i rozgrzewam Was nimi na macie, a Wiktor
tworzy muzyczne kompozycje
dostosowane do charakteru
Vinyasowego Flow.

MuscoYoga to w wielkim skrócie praktyka jogi z muzyką na żywo. A naprawdę, Vinyasa Flow, oddech, ruch, rytm, melodia i dźwięki natury, które czujesz całym ciałem i sercem.

Jesteś tu. Jesteś teraz.

Wyłączasz umysł i płyniesz w medytacji w ruchu, gdzie głębokie brzmienie djembe pomaga Ci się uziemić, a fortepian otwiera Twoje serce.

Muzyczne kompozycje na żywo będą nam towarzyszyć, wspierać i pogłębiać doznania płynące z jogowej praktyki, dostosowując swój charakter do Vinyasowego flow. MuscoYoga pojawia się jako dodatkowe eventy w grafiku stałych jogowych praktyk.

SPRAWDŹ DATY Mandala

MuscoYoga tworzy przestrzeń do bycia świadomym, autentycznym i kreatywnym. Przestrzeń do stworzenia zdrowej relacji ze sobą
i z innymi.

Melodyjność fortepianu, współczesność syntezatorów, sążne brzmienie gitary basowej oraz plemienny rytm instrumentów perkusyjnych – tak rozpoczyna się muzyczna podróż ku sobie. Poczuj się zainspirowana/y, bardziej świadoma/y siebie. Wyzwól się z tego, co niepotrzebne, za to napełnij się samoakceptacją, twórczą i pozytywną energią.

WIĘCEJ O MUSCOYOGA Mandala

Muzyka na żywo stymuluje ciała i zmysły ćwiczących, a jednocześnie podąża za ich ruchem i moimi słowami.

Nasze warsztaty to więc zarówno dobrze przemyślana całość,jak i stała improwizacja, słuchanie i obserwowanie siebie nawzajem, dopasowywanie się do potrzeb uczestników.

mandala-color-circle mandala-color