Witam Cię na mojej stronie!

Jestem psycholożką na macie i kocham to, czym się zajmuję- inspirowaniem do wsłuchiwania się w mądrość swojego wnętrza, gdzie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz na obecny moment. 🙏

 

Podaję składniki w postaci odpowiednich sekwencji i pozycji z jogi do pracy z danym obszarem ciała, który wymaga u Ciebie dużo uwagi i troski, bo to właśnie w nim lubi odkładać się stres.

 

Kolejnymi, komplementarnymi składnikami do głębokiego rozwoju osobistego są techniki psychologiczne do pracy z samym sobą. Pogłębiają samoświadomość, skłaniają do autorefleksji, czasem konfrontacji z upartym umysłem, który z jakiegoś powodu zamknął się na podszepty serca, sygnały płynące z ciała i z otoczenia.

 

Moja praca daje mi przeogromną satysfakcję gdy widzę, jak uczestnicy- podczas indywidualnych sesji czy grupowych warsztatów-przechodzą przeobrażenie podobne do jesiennych liści ze zdjęcia. Dają sobie wreszcie przyzwolenie i akceptację na to, jacy są. Nie zawsze idealni i kwitnący. Zmieniający się wraz z czasem i doświadczeniami. A przede wszystkim… pozwalający sobie na to, żeby coś w nich umarło-niepotrzebny upór, napięcia, nieaktualne przekonania czy schematy- i zrobiło miejsce na narodzenie się Nowego.

 

Ja wtedy przy nich jestem. Bez oceniania, bez moralizowania. Pokazuję, gdzie świeci dla nich Słońce, gdy sami tego nie dostrzegają.

 

Jeśli czujesz potrzebę rozwoju, wsłuchania się w siebie, poradzenia sobie z emocjami i stresem, nauczenia się jogi odpowiedniej dla siebie-napisz do mnie 

0 responses on "Witam Cię na mojej stronie!"

Dodaj komentarz

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez A. M.
%d bloggers like this: