Vinyasa Joga z muzyką na żywo
Musco Yoga

Jedność ruchu, słowa i muzyki.

Podróżuj z nami na macie, w głąb siebie…

Jak i w ciekawe zakątki w Polsce i na Teneryfie.

Wraz z moim mężem Wiktorem Łosiem – kompozytorem, pianistą, instrumentalistą, scrum masterem i mediatorem -tworzymy projekt Music Communication Yoga. Na naszych wydarzeniach (wyjazdy rozwojowe i warsztaty psychologiczne takie jak „Skomponuj swój Dobrostan” oraz duże eventy muzyczno-jogowe, takie jak 150 joginów w Tamie) możesz rozpocząć podróż ku sobie poprzez kreatywne sekwencje w stylu Vinyasa Joga, taniec intuicyjny oraz autorskie opowieści terapeutyczne,  którym towarzyszy muzyka grana na żywo na pianinie, djembe i syntezatorach. Dużo podróżujemy i kochamy naturę oraz Słońce, dlatego jesienią i zimą możesz spotkać się z nami na Teneryfie, a wiosną i latem w Polsce.

Jesteś tu. Jesteś teraz.

Wyłączasz umysł i płyniesz w medytacji w ruchu, gdzie głębokie brzmienie djembe pomaga Ci się uziemić, a fortepian otwiera Twoje serce.

Muzyczne kompozycje na żywo będą nam towarzyszyć, wspierać i pogłębiać doznania płynące z jogowej praktyki, dostosowując swój charakter do Vinyasowego flow. MuscoYoga pojawia się jako dodatkowe eventy w grafiku stałych jogowych praktyk.

SPRAWDŹ DATY Mandala

MuscoYoga tworzy przestrzeń do bycia świadomym, autentycznym i kreatywnym. Przestrzeń do stworzenia zdrowej relacji ze sobą
i z innymi.

Melodyjność fortepianu, współczesność syntezatorów, sążne brzmienie gitary basowej oraz plemienny rytm instrumentów perkusyjnych – tak rozpoczyna się muzyczna podróż ku sobie. Poczuj się zainspirowana/y, bardziej świadoma/y siebie. Wyzwól się z tego, co niepotrzebne, za to napełnij się samoakceptacją, twórczą i pozytywną energią.

WIĘCEJ O MUSCOYOGA Mandala

Muzyka na żywo stymuluje ciała i zmysły ćwiczących,  podąża za ruchem oraz słowem.

Nasze warsztaty to więc zarówno dobrze przemyślana całość, jak i stała improwizacja, słuchanie i obserwowanie siebie nawzajem, dopasowywanie się do potrzeb uczestników.

 

 

mandala-color-circle mandala-color