Oddech, ruch, rytm, melodia i dźwięki natury które czujesz całym ciałem i sercem. Jesteś tu. Jesteś teraz. Wyłączasz umysł i płyniesz w medytacji w ruchu, gdzie głębokie brzmienie Djembe pomaga Ci się uziemić, a fortepian otwiera Twoje serce.

Wraz z Wiktorem Łosiem– multiinstrumentalistą, kompozytorem, producentem muzycznym – tworzymy duet MuscoYoga.

Naszym celem i pasją jest przygotowywanie jogowo-muzycznej uczty dla zmysłów, podczas której każdy poczuje się zainspirowany, zrelaksowany, odstresowany.

Muzyczny akompaniament

Na każdą praktykę Wiktor przygotowuje dla Was kompozycję łączącą melodyjność fortepianu, współczesność syntezatorów, sążne brzmienie gitary basowej oraz plemienny rytm instrumentów perkusyjnych. Będzie Wam ona towarzyszyć, wspierać i pogłębiać doznania płynące z jogowej praktyki, dostosowując swój charakter do Vinyasowego flow.

Jakie korzyści przyniesie Ci MuscoYoga?

Muzyczna podróż ku sobie

Rytm, oddech, ruch

Głębokie, ciekawe doświadczenie

Inspiracja i kreatywność

Wyjątkowa atmosfera

Oczyszczenie umysłu i ciała

Wejście w stan flow

Głęboki relaks

Terapeutyczne działanie

Zjednoczenie z grupą i ze sobą

Jakie korzyści przyniesie Ci MuscoYoga?

Muzyczna podróż ku sobie
Rytm, oddech, ruch
Głębokie, ciekawe doświadczenie
Inspiracja i kreatywność
Wyjątkowa atmosfera
Oczyszczenie umysłu i ciała
Wejście w stan flow
Głęboki relaks
Terapeutyczne działanie
Zjednoczenie z grupą i ze sobą

MuscoYoga

Zajęcia grupowe prowadzone w Poznaniu
Cena: 35 zł/os./1,5 h

Vinyasa Joga to płynna, kreatywna forma jogi, w której asany są zorganizowane w sekwencje, od najprostszych do coraz bardziej złożonych.

Jak wygląda przebieg zajęć?

1. Przygotowanie: rozpoczynamy od krótkiej medytacji, świadomego pogłębiania oddechu, delikatnej rozgrzewki.

2. Poznanie pozycji: energetyzujące pozycje stojące i gięcia, stabilizujące umysł i ciało pozycje równoważne, uwalniające stres pozycje otwierające klatkę piersiową i biodra, przynoszące ulgę kręgosłupowi skłony i skręty, modelujące i budujące trzon ciała pozycje wzmacniające

3. Vinyasowe Flow: Po odpowiednim przygotowaniu ciała oraz poznaniu kolejnych pozycji łączymy je w Vinyasowe Flow, gdzie oddech harmonizujemy ze świadomym i uważnym ruchem oraz towarzyszącym mu rytmem i melodią muzyki granej na żywo.

4. Wyciszenie: po satysfakcjonującym flow spowolnimy, zaczniemy się wyciszać, rozluźniać, bardziej statycznie rozciągać, wykonamy gięcia, rozluźniające skręty kręgosłupa, pozycje odwrócone

5. Praktykę kończymy w ulubionej asanie uczestników – Savasanie, czyli pozycji leżącej, z zamkniętymi oczami. Jedynym zadaniem uczestników jest… całkowite rozluźnienie- zanurzenie się w słowach prowadzącej, oddechu i muzyce. Relaks jest głęboko oczyszczający, terapeutyczny i wyciszający.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez A. M.