Wyjazd w góry z Jogą, Tańcem, Muzyką i Psychologią

Wyjazd w góry z Jogą, Tańcem, Muzyką i Psychologią

 

 

Cześć! Czy zastanawiasz się czasem, jak dbać o dobrostan psychiczny? Jak radzić sobie ze stresem? Jak być szczęśliwym? Jeśli tak…

To nasze warsztaty z jogą, psychologią, tańcem i muzyką wołają właśnie do Ciebie!

 

 

  Pełen opis znajdziesz tutaj – na naszej stronie Music Communication Yoga.   Przygotowaliśmy rozwojowy program „Skomponuj swój Dobrostan” (wyjazd 22-26 czerwiec). Każdego popołudnia doświadczysz tematycznych warsztatów psychologicznych, których efektem będzie skomponowanie własnego przepisu na dobrostan, z konkretnymi wskazówkami dotyczącymi dalszych działań po powrocie do domu. O poranku przywita Cię energetyczna vinyasa joga z muzyką na żywo, medytacja i głęboki oddech. Wieczorna medytacja na stres, koncerty z opowieściami terapeutycznymi oraz spokojna joga z relaksacyjną muzyką na żywo pokażą Ci jak odpuścić napięcia, jak odpoczywać psychicznie i jak głęboko oddychać.  

 

 

Nasze warsztaty z jogą, psychologią i muzyką nauczą Cię:

– jak rozpoznać swoje potrzeby i jak o siebie zadbać,

– jak zadbać o równowagę w życiu,

– jak poznać swoje mocne strony i zasoby oraz wykorzystywać je w życiu,

– jak pracować ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem,

– jak zmienić niewspierające przekonania,

– jak odpuścić psychofizyczne napięcia,

– jak radzić sobie z emocjami,

– jak odkryć swój twórczy potencjał.

 

 

Krótko mówiąc – skomponujesz własne składniki Dobrostanu psychicznego, fizycznego, emocjonalnego i relacyjnego. Jako duet: Kasia Kata – psycholożka zdrowia, konsultantka psychoterapii pozytywnej i nauczycielka jogi oraz Wiktor Łoś – kompozytor, pianista, muzyk, mediator, scrum master – podzielimy się z Tobą merytoryczną wiedzą, doświadczeniami zawodowymi, empatią i zrozumieniem. Jesteśmy tu dla Ciebie! Więcej o nas możesz poczytać tutaj.

 

Wakacje z jogą i samorozwojem czekają na Ciebie! Szczegóły wyjazdu 22-26 czerwca 2022 oraz możliwość zakup biletu znajdziesz tutaj.

 

Nasze warsztaty rozwojowe przyjmują kilka form. Składają się one na 4 płaszczyzny Dobrostanu, tj. Ciało/Intelekt/Relacje/Duchowość. Doświadczysz:

>>  Vinyasa Jogi i innych form świadomego ruchu jak taniec intuicyjny czy wizualizacyjne medytacje w ruchu, z akompaniamentem ilustracyjnej muzyki komponowanej specjalnie do tematyki zajęć i granej improwizacyjnie na żywo, podążającej za Twoim ruchem i stymulującej zmysły (CIAŁO)

>> Warsztatów psychologicznych wyposażających Cię w merytoryczną wiedzę, wgląd w siebie oraz narzędzia do pracy własnej w tematach związanych z m.in. odpornością psychiczną, szczęściem, mediacją, równowagą życiową, różnorodnością (INTELEKT)

>> Grupowych treningów stymulujących kreatywność oraz ćwiczeń psychologicznych (RELACJE)>>

>> Wyjątkowych medytacji i relaksacji w formie autorskich opowieści terapeutycznych z teatralną muzyką malującą słowa i emocje. To spektakl, który odbywa się w Twojej podświadomości, wewnętrzna podróż do świata metafor, archetypów, doświadczeń wychodzących poza rozumienie intelektualne. (DUCHOWOŚĆ)

 

Kreatywne wakacje z jogą 2022 – wyjazd 22-26 czerwiec – czekają na Ciebie! Zarezerwuj miejsce tutaj.

mandala-color-circle mandala-color